Üdvözlet az oldalon! Gyere regisztrálj és engedd szabadon a fantáziád!
 
Chat
Legutóbbi témák
» Csevegő
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptyPént. Márc. 11, 2016 10:52 pm by Michael Reeves

» C + C
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptySzomb. Márc. 05, 2016 7:43 pm by Christine Cardwell

» Játékostárs kereső
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptyCsüt. Márc. 03, 2016 7:50 pm by Candice Friemis

» Hírek
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptyKedd Márc. 01, 2016 6:33 pm by Skulduggery Pleasant

» Zane & Christine - filmezzünk! (áruházi folytatás)
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptySzomb. Feb. 27, 2016 3:26 pm by Zane Rolley

» ET minta
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptySzomb. Feb. 27, 2016 2:03 pm by Skulduggery Pleasant

» Michael és Zane - könyvtári találkozás
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptyPént. Feb. 26, 2016 11:43 am by Zane Rolley

» Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptyCsüt. Feb. 11, 2016 9:02 pm by Richard Whitem

» Az út vége
Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptyCsüt. Feb. 11, 2016 8:52 pm by Richard Whitem

Credit
A fórum kinézetét a ©never-utopia oldalnak köszönhetjük. :)

Megosztás | 
 

 Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Richard Whitem

Richard Whitem
Férfi Aries Hozzászólások száma : 29
Születésnap : 1989. Apr. 18.
Csatlakozott : 2015. Dec. 17.
Kor : 35
Tartózkodási hely : Cravia szigete
Foglalkozás : Emberek kínzása

Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen Empty
TémanyitásTárgy: Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen   Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen EmptyCsüt. Feb. 11, 2016 9:02 pm

Sok minden átfut most az agyamon és azt akarom, hogy kicsit rendeződjenek, hogy összeálljanak egy egész képpé. Az igaz, hogy az a csaj, akinek segítettem elásni a hullát, biztos, hogy segíteni fog, erről kezeskedek is, de azt még nem tudom, hogy olyan rettegésben kéne tartanom, amivel dalos pacsirtává válna. Ezen tűnődök és közben az embereket figyelem, mindegyik annyira ártatlannak tűnik, de én mondom a gonosz oldalán állva, kijönne belőlük az elrejtett emberi gonoszság, ami mindenki mélyében megtalálható. Betévedek egy bárba is, ahol muszáj innom, hogy egy-két felest, majd inkább tovább állok. Ez annyiban segített, hogy egy kicsit kikapcsoltam magam, mert túl sok információm van. Muszáj beavatnom a kiscsajt és pár emberre ráállítanom. De ebből megint csak én jönnék ki rosszul, mert hamarabb tudná őket figyelmeztetni, mint ahogy eltörném a nyakát. Kell valami adu, viszont nincs semmi a kezemben. Talán ha megfigyelném. És igen, ekkor ötlik fel bennem, hogy meg fogom figyelni és a gyenge pontjánál megfogom.
- Helló, remélem valami gonoszságon töröd a fejed! – Közben megérkezek a találkozóhelyre, ahol Harley-ba botlok. Már hallottam róla, amióta itt van, elég gyorsan szállnak a hírek. Nálam legalábbis. Tudom, hogy miért van itt, vagy legalábbis sejtésem van róla, és nagyon remélem, hogy olyan információval szolgál, ami hasznomra lesz.
- Egyetlen egy jó hír lenne, ha tudnád merre található a jogar. – Kulcsolom össze a kezeimet az asztal felett, ahogy rápillantok. Mással most nem is tudna meglepni. Biztos, hogy azért jött ide, mert tud valamit, vagy valaminek utána jár, aminek a jogarhoz van köze. Egy adeptus amúgy minek jönne erre a szigetre? Nincs itt semmi, dög unalom az egész, így csak ez az egy magyarázat erre. Ahogy őt figyelem, még mindig az a másik csaj jár a fejemben, de azt hiszem a gondot megoldottam, a kémkedéssel és teljes figyelmet élvez Harley. Nagyon remélem, hogy értékes információ birtokában vagy!
Vissza az elejére Go down
 

Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Michael és Zane - könyvtári találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skulduggery :: Cravia sziget :: Boloholo :: Külváros-
Stats & Connectés
- -
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég - A legtöbb felhasználó (9 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 2:36 pm-kor volt itt.

Jelenlévő fórumozók: Nincs
Anniversaires

Visiteurs

NyomozókSárkánylovasokHalandókTanítókAdeptusokElementalisták