Üdvözlet az oldalon! Gyere regisztrálj és engedd szabadon a fantáziád!
 
Chat
Legutóbbi témák
» Csevegő
Szabályok EmptyPént. Márc. 11, 2016 10:52 pm by Michael Reeves

» C + C
Szabályok EmptySzomb. Márc. 05, 2016 7:43 pm by Christine Cardwell

» Játékostárs kereső
Szabályok EmptyCsüt. Márc. 03, 2016 7:50 pm by Candice Friemis

» Hírek
Szabályok EmptyKedd Márc. 01, 2016 6:33 pm by Skulduggery Pleasant

» Zane & Christine - filmezzünk! (áruházi folytatás)
Szabályok EmptySzomb. Feb. 27, 2016 3:26 pm by Zane Rolley

» ET minta
Szabályok EmptySzomb. Feb. 27, 2016 2:03 pm by Skulduggery Pleasant

» Michael és Zane - könyvtári találkozás
Szabályok EmptyPént. Feb. 26, 2016 11:43 am by Zane Rolley

» Richard és Harley - Találkozás a törzshelyen
Szabályok EmptyCsüt. Feb. 11, 2016 9:02 pm by Richard Whitem

» Az út vége
Szabályok EmptyCsüt. Feb. 11, 2016 8:52 pm by Richard Whitem

Credit
A fórum kinézetét a ©never-utopia oldalnak köszönhetjük. :)

Megosztás | 
 

 Szabályok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Skulduggery Pleasant
Admin
Skulduggery Pleasant
Férfi Hozzászólások száma : 101
Csatlakozott : 2015. Nov. 20.

Szabályok Empty
TémanyitásTárgy: Szabályok   Szabályok EmptyPént. Nov. 20, 2015 3:57 pm

— SZABÁLYZAT —



   
« FIGYELEM »
   Elolvasás × Betartás

   
Tudom, hogy nagyon sok fórumon már átestetek ezen, de szeretném, ha elolvasnátok. Nincs sok szabály, de azokat kéretik betartani!
Fenntartom a jogot a szabályzatok bővítésére! Természetesen a hírekben, mindig fel lesz tüntetve, ha újabb szabály fogalmazódott!
   

   1. Regisztráció
1.1 Mindig két tagú névvel regisztráljatok. Egy keresztnév és egy vezetéknév az elfogadott forma. Nem bánom, ha három névvel szeretnétek regisztrálni, a középső nevet vagy teljesen írjátok ki, vagy ha nem fér ki, akkor elég csak a kezdőbetűt kiírni. Ha nincs nagyon igényetek rá, de felszeretnétek tüntetni azt az ET-ben megteheted.
1.2 Nem szeretnék meglátni olyan neveket, mint mackó02, nyuszi13 és ehhez hasonló társaikat. Ezeket a regisztrációkat törlöm!
1.3 Természetesen a helyesírási szabályoknak megfelelő névvel regisztráljatok, ami annyit takar, hogy nagy kezdőbetűvel írd a nevet. Ha véletlenül elrontottad, mert előfordul, hogy az ember hibázik, nyugodtan írj egy PM-et, nem harapok, ki fogom javítani.
1.4 Bármilyen nemzetiségű névvel regisztrálhattok.

   2. Karakter kép
2.1 Kérek mindenkit, hogy a fórum szép kinézete miatt, mindenki 200x320-as képet tegyen be. Ha nem tudod megvágni, nyugodtan szólhatsz nekem, segíteni fogok.
2.2 Lehetőleg híresség képével "díszelegj" az oldalon, az ismétlődő PB elkerülése érdekében. Ha olyat használsz, ami nem híresség, nem gond, csak azt tudasd velem.

   — 2.3 Csak azután foglalja le mindenki az avatarképét, miután el lett fogadva az ET-je. Ha előbb foglalsz, törlöm a bejegyzést! Ha két PB-re érkezik ET, a minőség fog dönteni, de remélem, hogy erre nem kerül sor. Inkább próbáljátok meg egymás közt leegyeztetni, vagy hamar megírni az ET-t, így nem lesz semmi félreértés.

2.4 Aláírást bármikor tehettek be, de ízléses legyen és max. 500px széles. Ha nem tudsz aláírást készíteni, de szeretnél nyugodtan felvetheted ezt, hátha valakinek van kedve és szívesen megcsinálja.

  3. Karakter alkotás
3.1 Mindenkinek 2 hét áll rendelkezésre elkészíteni a karakterlapját. Ha nem tudod ezt az időt tartani, kérlek küldj egy PM-et, hogy tudjam. Akik erről elfeledkeznek, azoknak szó nélkül törlöm a karakterét.
3.2 Az ET mintát megtalálod ITT.
3.3 A megfelelő topikba küldd be a karakterlapodat, hogy át tudjam olvasni és minél hamarabb tudj játszani. Mindannyiunknak ez a célja. Ha elkészültél, oldalt a chat-ben, vagy nekem PM formájában tudtok jelezni.

  4. Multi szabályzat
4.1 Különösen nincs rá szabály, annyi karaktered lehet, amennyivel elbírsz, de számolj azzal, hogy senki se szereti, ha az egyik karaktereddel aktív vagy, míg a másikkal nem. Próbálj mindegyikkel ugyanolyan ütemben írni. Tudom, hogy valamikor csak egy karakterhez van kedve az embernek, de hónapokat ne várjon a játszótársad rád, mert az nem szép!
4.2 Annyi karaktert vállalj, amennyit suli, munka mellett is tudsz vinni. Mindegyikkel maradj aktív, keress játszótársat. Nyugodtan írjatok egymásnak, senki sem fog megenni titeket.

   — 4.3 Ha meguntad az egyik multidat vagy érzed, hogy nem lesz rá időd, nyugodtan töröltetheted vagy fagyaszthatod, ha még nem vagy biztos. Szólj nekem és mindenben a segítségedre leszek. Természetesen mielőtt erre a döntésre jutsz, kérlek tájékoztasd a játékos társaidat, akikkel aktív játékod van, hogy tudják, ne csak eltűnj! És számolj azzal, hogy a PB felszabadul!

4.4 Tudom, hogy vannak barátaitok, akikkel szívesen játszotok, de az "újakat", "ismeretleneket" is vonjatok be játszani. Úgy értem, ne csak egy emberrel játszatok és kreáljátok a multikat egymásnak, hanem a karakternek legyen társadalmi élete, hisz a való életben sem csak egy embert ismersz! Sokkal izgalmasabb a játék, ha több userrel játszol, megannyi további játéklehetőséget adva magadnak és másnak.
4.5 TIPP! Tudom, hogy a legjobb, legkényelmesebb és leglustább, ha a karakter keresőbe meghirdeted a szerelmed, nagy Ő-d, házastársad és stb. De próbálj meg kijátszani egy szép hosszú kapcsolat kialakulását, hagyd, hogy a karaktered maga "válasszon". Én még mindig ezt tartom a legjobb játéknak, ha valami magától alakul ki, nem megbeszélés szinten. Félreértés ne essék, nem tiltom, felőlem lehet, de adj magadnak esélyt a kijátszáshoz. Jobban fogod élvezni, elhiheted!

  5. Játéktér
5.1 A hsz számaitok minimum legyen 300 szó. De mindenki próbáljon igazodni a partnere hsz-eihez. Természetesen, ha nem tudsz rá írni, nyugodtan beszéld meg a partnereddel, hogy javítson valamit, vagy próbáld magad beleélni a szituációba. Nagyon sok mindent ki tudsz így magadból hozni!
5.2 Legyünk reálisak. Én megértem, ha nem akartok hosszú unalmas ismeretségeket kijátszani, bár szerintem mégis csak izgalmas, hiszen megannyi játékötlet csillanhat fel bennetek, ha minden rögös akadályt kijátszotok.

   — 5.3 +18 és ez a fontos része! Mindenkinek eljön az a pillanat az életében, hogy megtalálta a Nagy Ő-t és testestül, lelkestül oda akarja magát adni a másiknak. Nem bánom, de a hsz elejére írjátok ki, hogy +18, mivel kiskorúak is játszhatnak és olvashatják a játékokat. Virágnyelven, szépen leírva próbáljátok meg ezt kijátszani.
   
5.4 Káromkodás a játékban megengedett! De a hsz elejére rakjatok +16-ot, ha már szemet sértően üvöltöztök egymással.

   6. Userek a nagyvilágban
6.1 Elsőként, amit tisztázni kell, hogy ez egy játék. Ha a karaktereitek nem jönnek ki, az nem személyes sértés, van ilyen. Viszont, ha tényleg nézeteltérésetek van, azt PM-ben beszéljétek meg, kulturált módon, egymás sértegetése nélkül.
6.2 Vallási hovatartozást, politikai nézeteit, bőrszínét senki sem kritizálhatja. Tudom, ha valaki nem szimpatikus, akkor is adjuk meg azt a tiszteletet, hogy nem közösítitek ki. Nincs rosszabb, mikor egy játékos "egyedül" marad és nem tud kihez szólni.
6.3 Vegyétek figyelembe, hogy mindenkinek van saját döntése, véleménye. Senkit se kritizáljatok ezért vagy vesszetek vele össze! Fogadd el, hogy van akinek nem tetszik, ami neked igen!
6.4 Káromkodni az oldalon TILOS! Próbáljatok kulturált módon beszélgetni, hiszen azért is vagyunk itt, mert elméletileg felnőttek vagyunk.

   — 6.5 A chat-ben ha lehetőleg többen vagytok, ne kezdjetek el benne játszani, inkább vonjatok be mindenkit a beszélgetésbe. Ha kettesben maradtok, mehet a nyali-fali, de ne hozzatok senkit se kellemetlen helyzetbe, hogy csak pontozgatni tudjon, mert nem tud hozzászólni a helyzethez. A játékvágyaitokat, inkább hsz formájában a játéktéren alkalmazzátok.

Kellemes játékot kíván a staff!
Vissza az elejére Go down
 

Szabályok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Skulduggery :: Üdvözlet :: Kezdetek-
Stats & Connectés
- -
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég - A legtöbb felhasználó (9 fő) Kedd Ápr. 06, 2021 2:36 pm-kor volt itt.

Jelenlévő fórumozók: Nincs
Anniversaires

Visiteurs

NyomozókSárkánylovasokHalandókTanítókAdeptusokElementalisták